ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije Pambuk Terry

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000156139
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Lamtumirë netëve të nxehta dhe jorganëve ose batanije të leshta dhe të parehatshme, me batanijen Terry 100% pambuku. Shijoni rehatinë e pambukut turk me cilësi të lartë, që do t'ju ndihmojë të flini më lehtë dhe të zgjoheni të qetë dhe të freskuar. E disponueshme në pesë ngjyra dhe tre madhësi (130x190 cm, 200x200, 220x220 cm) që i përshtaten çdo shtrati.

Batanije Pambuk Terry

Çmimi: Nga 5,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,797 Lekë Deri në

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Lamtumirë netëve të nxehta dhe jorganëve ose batanije të leshta dhe të parehatshme, me batanijen Terry 100% pambuku. Shijoni rehatinë e pambukut turk me cilësi të lartë, që do t'ju ndihmojë të flini më lehtë dhe të zgjoheni të qetë dhe të freskuar. E disponueshme në pesë ngjyra dhe tre madhësi (130x190 cm, 200x200, 220x220 cm) që i përshtaten çdo shtrati.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati për netët e nxehta të verës

Netët e nxehta të verës shpesh herë kthehen në netë të bezidishme e sidosmos kur nuk kemi edhe produktet e duhura për të bëre një gjumë të mirë. Por Dormeo mendon për ju, duke ju ofruar batanijen Terry 100% pambuk e cila do t'ju ofrojë freski, ajrosje dhe rehati në çdo sezon.

  • Dormeo Cotton Terry Blanket
  • Dormeo Cotton Terry Blanket

Pambuk Turk Luksoz

Batanija Terry është bërë nga pambuku Turk, pambuk premium me fibra te gjata të rritur vetëm në Rajonin e Egjeut. Si pambuku egjiptian, materiali Turk është çmuar me shekuj sepse fijet e gjata janë më të forta dhe më të buta se pambuku i rregullt, dhe bëhen me të butë dhe më të rehatshëm me kalimin e kohës.

  • Pambuku është i butë, përthithës dhe ajroset lehtësisht.
  • Një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë, pambuku mund ta mbajë trupin tuaj të freskët gjatë verës dhe të ngrohtë në dimër.
  • Duke qënë material pambuku 100% natyral është anti-alergjik, dhe ndryshe nga materialet e tjera është i përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme.
  • Dormeo Cotton Terry Blanket
  • Dormeo Cotton Terry Blanket

Praktike dhe e përdorshme kudo

Batanija Terry ka dhjetra përdorime në shtëpi dhe jashtë saj. Përdorni atë në vend të një jorgan në netët e nxehta të verës, ose si një mbulese dekorative për më shumë stil në dhomën e gjumit. Përdoreni atë kur bëni banjo dielli në kopsht ose në plazh. Merrni me vete në udhëtime në kampe, mbajeni në makinë për t'u dhënë pasagjerëve tuaj rehati shtesë, ose për t'u ulur kur ndaloni për një piknik.

Dizajn terheqës, 5 ngjyra dhe 3 përmasa

Batanije me material prej pambuku ka një dizajn tërheqës, e butë në prekje dhe me një pamje të bukur. Me pesë ngjyra (lejla, gri, bezhë, kafe dhe bojeqielli) dhe tre madhësi (130x190 cm, 200x200 dhe 220x220 cm), e përshtatshme për shtretër të mëdhenj dhe të vegjël, dhe do të shtojë bukurine dhe stilin në çdo dhomë.

  • Dormeo Cotton Terry Blanket
  • Dormeo Cotton Terry Blanket
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 100% cotton
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 130x190 cm, 200x200 cm, 220x200 cm
Stina verë
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star