Nuk keni produkte në shportë

Provo

Batanije me korrent Warm Hug

Photo
Video

Batanije me korent Warm Hug shumë e butë dhe e ngrohtë. Me tre nivele për temperaturën, fikje automatike, dhe me mbrojte nga mbinxehja. E përdorshme në të dyja anët, mund të lahet në lavatriçe me 40°C. E disponueshme në përmasë 140x200cm.

Batanije me korrent Warm Hug
11,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Batanije me korent Warm Hug shumë e butë dhe e ngrohtë. Me tre nivele për temperaturën, fikje automatike, dhe me mbrojte nga mbinxehja. E përdorshme në të dyja anët, mund të lahet në lavatriçe me 40°C. E disponueshme në përmasë 140x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Batanije e ngrohtë me korrent

Batanije e butë, e ngrohtë dhe plotësisht e sigurtë për t'ju ofruar ngrohtësinë e duhur gjatë ditëve të ftohta të dimrit.

 • Material pellushi shumë i butë
 • Shumë e ngrohtë, plotësisht e ajrosshme
 • Lehtësi në përdorim, 3 nivele nxehtësie
 • Pulti i kontrollit të nxehtësisë mund të hiqet
 • Shumëllojshmëri përdorimesh: në krevat, në divan, si jorgan
 • 2në1: mund të përdoret si batanije ose si jorgan
 • Fikje automatike pas 2 orësh
 • Lahet në lavatriçe

Kjo batanije me korrent do t'ju ofrojë butësi dhe ngrohtësi për të përballuar netët e ftohta të dimrit.

Shumë e butë dhe e ngrohtë

Me material 100% Wellsleep® me mikrofibra të avancuara, kjo batanije është shumë e butë dhe e lehtë, njëkohsisht do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi maksimale. Të jep ndjesinë sikur të jetë e mbushur me pupla dhe garanton qarkullim perfekt të ajrit. Personat me lëkurë të ndjeshme apo me alergji tani do të jenë plotësisht të sigurtë pasi kjo batanije është hipoalergjike dhe e këndshme për lëkurën.

Fijet e telit në batanije Warm hug janë të vogla dhe të holla. Fijet janë të vendosura në mënyrë të strukturuar për të shpërndarë nxehtesinë nga koka tek këmbët.

Për më shumë siguri dhe prakticitet kjo batanije ka funskionin e fikjes automatike e cila fiket pas 2 orësh. Gjithashtu ka edhe mbrojtje nga temperaturat më të larta se normalja për më shumë siguri.

Relaksohuni me Warm Hug

Batanija me korrent Warm Hug do t'ju ofrojë ndjesinë e relaskit falë nxehtësisë që ofron në çdo moment që ju dëshironi. Me 3 funksione të ndryshme për të kontrolluar nxehtësinë.

Nxehtësi e vazhdueshme e cila mund të përshtatet sipas preferencës tuaj.  Kabulli i korrentit është 2m, pra është praktike dhe mund ta përdorni edhe kur shtriheni në krevat.

E mirë për:

 • Ata të cilët dëshirojnë më shumë butësi dhe ngrohtësi
 • Personat që pëlqejne batanijet e buta
 • Ata të cilët duam më shumë ngrohtësi
 • Ata të cilët vuajnë nga dhimbjet e muskujve apo dhimbjet e shpinës
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star