ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije Lana Garden

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110051108 SKU: 110051108
Photo
Video
-60%

Koha e gjumit dhe dremitjes sapo u bënë edhe më të këndshme me këtë batanije të lezetshme. Është perfekte për dhomën e gjumit ose sallën e lojërave, dhe lehtësisht mund të paketohet kur udhëtoni për t'i dhënë komoditetin e shtëpisë të vegjëlve tuaj kudo ku ju shkoni. Lahet në lavatriçe, përmasa 120x160.

Batanije Lana Garden

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,196 Lekë

Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Koha e gjumit dhe dremitjes sapo u bënë edhe më të këndshme me këtë batanije të lezetshme. Është perfekte për dhomën e gjumit ose sallën e lojërave, dhe lehtësisht mund të paketohet kur udhëtoni për t'i dhënë komoditetin e shtëpisë të vegjëlve tuaj kudo ku ju shkoni. Lahet në lavatriçe, përmasa 120x160.

Më shumë
Detajet e produktit

Ktheni kohën e gjumit në një moment magjik

Gjumi është i rëndësishëm për të gjithë, por veçanërisht për fëmijët në rritje. Një natë e plotë e gjumit relaksues, mund të ndihmojë fëmijën tuaj të zhvillohet në potencialin e tij të plotë, të jetë më i vëmëndshëm gjatë ditës dhe të jetë më i lumtur, i shëndetshëm dhe më i fortë. Batanija Lana Garden e bën argëtim kohën e gjumit, me një dizajn shumëngjyrësh, tërheqës dhe një ngrohtësi të butë në prekjen që ju dhe fëmija juaj do të pëlqeni..

Më shumë se nje batanije

Dizajn i këndshëm dhe tërheqës, e butë dhe shumë e lehtë, lahet dhe thahet shpejt.

  • Vendoseni në tokë për një zonë të sigurt loje ose piknik
  • Përdoreni atë si pelerinë për ngrohtësi të shtuar në ditët më të freskëta
  • Merreni kur shkoni me pushime, në mënyrë që fëmija juaj të ndihet gjithmonë i sigurt me komoditetin e shtëpisë
Dormeo Lana Garden Blanket

Lehtësi në mirëmbajtje

Batanija është e butë dhe e ngrohtë, ajroset lehtësish dhe është hipoalergjike, kështu që qëndron më e freskët për më gjatë. Batanja mund të lahet në lavatriçe dhe vjen në përmasë 130x190, mjaft e madhe për të mbajtur ëndrrat më të mëdha.

Dormeo Lana Garden Blanket

Pjesë e një game të re për fëmijë

Linja e re e produkteve Lan & Lana Dormeo sjell rehati dhe një gjumë të qetë për fëmijët e vegjël kudo. Me dizajne simpatike dhe të bëra nga materialet më të buta, më të ngrohta dhe me cilësi më të lartë. Koleksioni do të magjepsë fëmijën tuaj dhe do të frymëzojë ëmbëlsirat më të ëmbla, dhe aktualisht përfshin një batanije, jastëk, duvet dhe tapete.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasat 120x160 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star