ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije Lan Space

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110050846 SKU: 110050846
Photo
Video
-60%

Koha e gjumit sapo u bë edhe më e këndshme me këtë batanije të lezetshme. Material i butë dhe i ngrohtë, me një model yjesh për të frymëzuar ëndrrat emocionuese. E përkryer për dhomën e gjumit ose dhomën e lojës dhe mund të paketohet lehtësisht kur udhëtoni për t'i dhënë komoditetin e shtëpisë kudo që shkoni. Mund të lahet në lavatriçe, përmasa 120x160.

Batanije Lan Space

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,196 Lekë

Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Koha e gjumit sapo u bë edhe më e këndshme me këtë batanije të lezetshme. Material i butë dhe i ngrohtë, me një model yjesh për të frymëzuar ëndrrat emocionuese. E përkryer për dhomën e gjumit ose dhomën e lojës dhe mund të paketohet lehtësisht kur udhëtoni për t'i dhënë komoditetin e shtëpisë kudo që shkoni. Mund të lahet në lavatriçe, përmasa 120x160.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni kohën e gjumit diçka për të pritur me padurim

Gjumi është i rëndësishëm për të gjithë, por veçanërisht për fëmijët në rritje. Një natë e plotë e gjumit relaksues, ndihmon fëmijën tuaj të zhvillohet në potencialin e tij të plotë, t'i kushtojë më shumë vëmendje gjatë ditës dhe të jetë më i lumtur, i shëndetshëm dhe më i fortë. Batanija Lan Space bën argëtim për kohën e gjumit, me një dizajn shumëngjyrësh, tërheqës dhe një ngrohtësi të butë në prekjen që ju dhe fëmija juaj do të pëlqeni.

Më shumë se një batanije

Dizajni me temë hapësinore i shton edhe më shumë bukurinë, mund të lahet dhe thahet shpejt dhe materialet cilësore të përdorura e bëjnë këtë batanije kaq speciale.

  • Vendoseni në tokë për një zonë të sigurt loje ose piknik.
  • Përdoreni atë si pelerinë për ngrohtësi të shtuar në ditët e ftohta.
  • Merrni kur shkoni me pushime, në mënyrë që fëmija juaj të ndihet gjithmonë i sigurt me komoditetin e shtëpisë.
Dormeo Lan Space Blanket

Lehtësi në mirëmbajte

Batanija është e butë dhe e ngrohtë ndaj lëkurës, e ajrosshme, hipoalergjike dhe rezistent ndaj lagështirës, qëndron më e freskët për më gjatë. Batanja mund të lahet në lavatriçe dhe vjen në përmasë 130x190.

Dormeo Lan Space Blanket

Pjesë e një game të re për fëmijë

Linja e re e produkteve Lan & Lana Dormeo sjell rehati dhe një gjumë të qetë për fëmijët e vegjël kudo. Me dizajne simpatike dhe të bëra nga materialet më të buta, më të ngrohta dhe me cilësi më të lartë. Koleksioni do të magjepsë fëmijën tuaj dhe do të frymëzojë ëmbëlsirat më të ëmbla, dhe aktualisht përfshin një batanije, jastëk, jorgan dhe tapete.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo Fëmijët

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star