ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije e lehtë 2në1

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000112329
Photo
Video
-80%

Shtojini rehatin, stilin dhe butësinë shtëpisë, zyrës, makinës apo mund ta merrni me veten në udhëtime, batanije e lehtë me përmasë 160x180 cm. Mund të përdoret si një batanije e lehtë, kuverte për të mbuluar krevatin, ose mund ta vendosni mbi dysheme kur luajnë fëmijët.

Batanije e lehtë 2në1

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Shkruani adresën tuaj të e-mail dhe ne do t'ju njoftojmë sapo produkti të jetë sërisht në stok.

* Fusha të detyrueshme

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtojini rehatin, stilin dhe butësinë shtëpisë, zyrës, makinës apo mund ta merrni me veten në udhëtime, batanije e lehtë me përmasë 160x180 cm. Mund të përdoret si një batanije e lehtë, kuverte për të mbuluar krevatin, ose mund ta vendosni mbi dysheme kur luajnë fëmijët.

Më shumë
Detajet e produktit

Përdoret kudo, më shumë butësi, rehati dhe stil

Ndonjëherë keni nevojë për pak ngrohtësi shtesë, dhe me batanijen e lehtë 2-në-1 e merrni atë kudo që dëshironi. Në shtëpi, në kopsht, në një udhëtim, kamping ose piknik, kjo batanije e lehtë do t'ju ofroje rehati, butesi dhe stil klasik.

Dormeo 2in1 Light Blanket

Një batanije e lehtë dhe një mbulesë tërheqëse

Kjo batanije e lehtë mund të përdoret për të shtuar një shtresë tjetër gjate netëve të ftohta të dimrit, ose e vetme në netet e veres. Një shtesë e shkëlqyeshme për koleksionin tuaj të shtratit me cilësi të lartë, me një përdorim në të gjitha stinët.

Batanija është në ngjyrë bezhë dhe gri, secila ka dy anë, një anë e errët dhe një anë më e lehtë. Thjeshte ndryshoni krahun e saj sipas deshires tuaj.

 • Dormeo 2in1 Light Blanket
 • Dormeo 2in1 Light Blanket

E lehtë dhe ajroset lehtësisht

Kjo batanije është e përbërë nga materiale shumë cilësore, të lehta dhe të ajroshme të cilat ju ndihmojnë të bëni një gjumë të qetë gjatë gjithë natës dhe të zgjoheni të shplodhur dhe të relaksuar. Lehtësi në larje dhe mirëmbajtje, lahet në 30°C.

E përpunuar me teknologjinë "stone wash" për më shumë butësi

Batanija 2-në-1 është butë dhe e lehtë me lëkurën, falë teknologjisë së përpunimit të materialit "stone wash". Qepja e dyfishtë dhe tegeli elegant do ti japin kësaj batanie një dizajn klasik i këndshëm në prekje dhe që kombinohet shumë mirë kudo.

 • Dormeo 2in1 Light Blanket
 • Dormeo 2in1 Light Blanket

E përdorshme kudo në shtëpi

Kjo batanije mund të përdoret kudo në shtëpi, në zyrë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e gjumit. Përdorni atë për të siguruar një butësi shtesë, rehati dhe ngrohtësi kudo që ju nevojitet. Ideale në makinë për t’u përdorur në piknik, në plazh ose në udhëtime, duke sjellë luksin e shtëpisë për të gjithë argëtimet tuaja në natyrë. Mund të përdoret gjithashtu si një tapet i hollë kur fëmijët luajnë në dysheme.

 • Dormeo 2in1 Light Blanket

  Për piknik

 • Dormeo 2in1 Light Blanket

  Për në plazh

 • Dormeo 2in1 Light Blanket

  Për kamping

 • Dormeo 2in1 Light Blanket

  Për të luajtur fëmijët

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester; Filling: 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 160x180 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star