ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije e butë Silky

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000141845
Photo
Video
-50%

Rehati, butësi dhe ngrohtësi në çdo kohë me këtë batanije luksoze, prej pelushi dhe të butë. Shijojeni atë në divan kur lexoni ose shikoni TV, jashtë në kopsht në një mbrëmje të freskët ose kudo që ju nevojitet pak përkëdhelje. E disponueshëm në dy ngjyra, kafe dhe gri, shton stilin në çdo dhomë. Mund të lahet në lavatriçe, përmasa 140x160 cm.

Batanije e butë Silky

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,495 Lekë

Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Rehati, butësi dhe ngrohtësi në çdo kohë me këtë batanije luksoze, prej pelushi dhe të butë. Shijojeni atë në divan kur lexoni ose shikoni TV, jashtë në kopsht në një mbrëmje të freskët ose kudo që ju nevojitet pak përkëdhelje. E disponueshëm në dy ngjyra, kafe dhe gri, shton stilin në çdo dhomë. Mund të lahet në lavatriçe, përmasa 140x160 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Mënyra më e lehtë për të shtuar pak rehati dhe ngrohtësi në shtëpi

Jepini vetes komoditetin e butë të një batanije luksoze, prej pelushi dhe të butë, që duket aq mirë sa ndihet dhe do të përmirësojë çdo dhomë ose aktivitet, gjatë gjithë vitit. Nuk ka nevojë të ndizni ngrohjen ose të vishni më shumë rroba, thjesht shtoni një batanije për pak më shumë ngrohtësi, kudo që keni nevojë.

Dormeo Silky Soft Blanket

Butësinë që do të doni ta mbani afër

Asgjë nuk ndihet më mirë sesa të mbështillesh nën një batanije të butë dhe të shijosh relaksin dhe komoditetin e vërtetë. Kjo batanije e jashtëzakonshme ju jep të gjitha ato dhe më shumë, me një ndjesi të lëmuar dhe luksoze ndaj lëkurës tuaj që do të pëlqeni të prekni.

Me stil dhe praktike, përdoret kudo

E disponueshme në dy ngjyra, kafe dhe gri, dhe me një dizajn elegant, të kthyeshëm, kjo batanije luksoze duket dhe ndihet mirë kudo. Përdoreni atë në divan në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit, ose jashtë në kopsht në ditët më të freskëta. Mbani një në makinë për udhëtime dhe piknik, ose me pajisjet e kampeve për një komoditet shtëpie kur udhëtoni. Vendoseni në dysheme për një zonë të butë dhe të sigurt lojërash për fëmijët, merrni pjesë në ngjarje sportive dhe përdoreni si pelerinë. Dhjetëra përdorime, në shtëpi dhe jashtë.

  • Dormeo Silky Soft Blanket
  • Dormeo Silky Soft Blanket

Një dhuratë perfekte për veten ose të dashurit tuaj

E lehtë, me përmasë 140x160 cm, kjo batanije mund të lahet edhe në lavatriçe. Ideale si një dhuratë për veten ose të dashurit tuaj, praktike për shumë vite përdorim.

Dormeo Silky Soft Blanket
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x160 cm
Stina të gjithë vitin
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star