Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Batanije dhe jastëk për fëmijë Butterfly

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Batanije dhe jastëk, një set ideal i cili do t'i dhurojë butësi dhe ngrohtësi fëmijës tuaj. Materiali prej pellushi do të sigurojë ngrohtësi dhe ndjesinë e perkedheljes.

Batanije dhe jastëk për fëmijë Butterfly
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Batanije dhe jastëk, një set ideal i cili do t'i dhurojë butësi dhe ngrohtësi fëmijës tuaj. Materiali prej pellushi do të sigurojë ngrohtësi dhe ndjesinë e perkedheljes.

Më shumë
Detajet e produktit

Shoqëruesi ideal për një sy gjumë

Një set i mrekullueshëm i cili do të jetë shoqëruesi ideal për fëmijën për një kohë të gjatë. Ky set përfshin një batanije dhe një jastëk të cilët janë me material i cili është prej pellushi dhe do t'i dhurojë butësi dhe ngrohtësi gjatë gjithë kohës.

Shoqëruesi i fëmijës tuaj në udhëtim

Batanija dhe jastëku janë shumë të lehta në peshë dhe sigurisht do të jetë një nga gjërat me të rëndësishme për fëmijet. Jo vetëm që mund të përdorët në shtëpi, por mund ta merrni me vete edhe në makinë edhe në aeroplan.

Merrni me vete rehatinë e shtëpisë kudo që shkoni

Duke siguruar ndjesinë e rehatisë dhe sigurisë që ofron shtëpia, ky set është shoqëruesi ideale nëse fëmija juaj do të shkojë për një fundjavë tek gjyshërit.

DORMEO BUTTERFLY 2PCS SET PINK

Informacione Shtesë

Shoqëruesi ideal për një sy gjumë

Një set i mrekullueshëm i cili do të jetë shoqëruesi ideal për fëmijën për një kohë të gjatë. Ky set përfshin një batanije dhe një jastëk të cilët janë me material i cili është prej pellushi dhe do t'i dhurojë butësi dhe ngrohtësi gjatë gjithë kohës.

Shoqëruesi i fëmijës tuaj në udhëtim

Batanija dhe jastëku janë shumë të lehta në peshë dhe sigurisht do të jetë një nga gjërat me të rëndësishme për fëmijet. Jo vetëm që mund të përdorët në shtëpi, por mund ta merrni me vete edhe në makinë edhe në aeroplan.

Merrni me vete rehatinë e shtëpisë kudo që shkoni

Duke siguruar ndjesinë e rehatisë dhe sigurisë që ofron shtëpia, ky set është shoqëruesi ideale nëse fëmija juaj do të shkojë për një fundjavë tek gjyshërit.

DORMEO BUTTERFLY 2PCS SET PINK

Të dhëna teknike
Programi Dormeo fëmijët
Përmasat 120x170 cm, 40x40 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star