Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Arush i madh V2

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110064239 SKU: 110064239
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Arushi Dormeo është arushi perfekt i lojës dhe gjumit për të voglin tuaj. Është i butë dhe komod për t'u përqafuar me të, gjatë natës ose kohës së gjumit dhe super bukur për të pasur kohën më të këndshme të lojës. Arushi është i mbushur me fibra cilësore Wellsleep® që sigurojne ajrosje dhe shtojnë vëllim shtesë. Ofron higjienë shtesë, duke u larë plotësisht.

Arush i madh V2
1,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Arushi Dormeo është arushi perfekt i lojës dhe gjumit për të voglin tuaj. Është i butë dhe komod për t'u përqafuar me të, gjatë natës ose kohës së gjumit dhe super bukur për të pasur kohën më të këndshme të lojës. Arushi është i mbushur me fibra cilësore Wellsleep® që sigurojne ajrosje dhe shtojnë vëllim shtesë. Ofron higjienë shtesë, duke u larë plotësisht.

Më shumë
Detajet e produktit
Arushi Dormeo është arushi perfekt i lojës dhe gjumit për të voglin tuaj. Është i butë dhe komod për t'u përqafuar me të, gjatë natës ose kohës së gjumit dhe super bukur për të pasur kohën më të këndshme të lojës. Arushi është i mbushur me fibra cilësore Wellsleep® që sigurojne ajrosje dhe shtojnë vëllim shtesë. Ofron higjienë shtesë, duke u larë plotësisht.
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star