ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Aromatizues ambjenti

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000076747
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-62%

Imagjinoni sikur jetoni në një ambjent plot lule e aroma të këndshme.... Me Dormeo tani është e mundur! Ju mund të zgjidhni një nga 3 aromat: sheqer pikant, xhinxher ose portakall me kanellë. Aromë që zgjat deri në 60 ditë.

Aromatizues ambjenti

Çmimi: 790 Lekë


Oferta: 300 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Imagjinoni sikur jetoni në një ambjent plot lule e aroma të këndshme.... Me Dormeo tani është e mundur! Ju mund të zgjidhni një nga 3 aromat: sheqer pikant, xhinxher ose portakall me kanellë. Aromë që zgjat deri në 60 ditë.

Më shumë
Detajet e produktit

Aroma të freskëta për shtëpinë tuaj

Aromatizuesit e ambjentit janë një mënyrë elagente për të bërë shtëpinë tuaj të kete një aromë të freskët lulesh. Në formën e një shishe të vogël është shumë e këndshme edhe si dekoruese për ambjentin. Thjeshtë vendosni 6 shkopinjtë brënda në shishe dhe shijoni aromën e këndshme e cila zgjat për rreth 60 ditë. Zgjidhni ndërmjet aromave të ndryshme: sheqer pikant, xhinxhër, kanellë dhe portokall.

Mos shpenzoni para për të blerë qirinj apo spaj për ambjentin, aromatizuesi është ajo që ju duhet:

  • Shishe qelqi elgante për të dekoruar dhomën
  • 100 ml vaj esecncial i koncentruar
  • 6 shkopinj per te cliruar arome deri ne 60 dite
  • Pa sperkatje, ndezje, e sigurte ne perdorim dhe praktike
Të dhëna teknike
Add Info 100 ml
Programi Dormeo Salloni
Përmasat H 8cm x W 3.5cm x L 7.5cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star