ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Aksesorë për tualet Dalia

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177644
Photo
Video

Shtoni në koleksionin tuaj setin e aksesoreve Dormeo Dalia të dizajnuara bukur, praktike dhe për t'i dhënë banjës tuaj një pamje elegant, në ngjyrë jeshile të freskët ose kafe të butë. Seti përfshin treshen klasike dhe të gjithanshme të pjatës së sapunit, pompë për sapun të lëngshëm dhe gotën është bërë nga poliresina e qëndrueshme me detaje prej druri për një dizajn të sofistikuar, modern.

Aksesorë për tualet Dalia
1,590 Lekë
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtoni në koleksionin tuaj setin e aksesoreve Dormeo Dalia të dizajnuara bukur, praktike dhe për t'i dhënë banjës tuaj një pamje elegant, në ngjyrë jeshile të freskët ose kafe të butë. Seti përfshin treshen klasike dhe të gjithanshme të pjatës së sapunit, pompë për sapun të lëngshëm dhe gotën është bërë nga poliresina e qëndrueshme me detaje prej druri për një dizajn të sofistikuar, modern.

Më shumë
Detajet e produktit

Funksionale dhe me stil

Stresi i një lavamani të çrregullt do të marrë fund, shtoni më shumë stil në shtëpinë tuaj me këtë set me 3-pjesësh të domosdoshme për çdo banjë. Gjithçka që ju nevojitet për të ndihmuar në mbajtjen e gjërave të pastra, të rregullta dhe të organizuara rreth lavamanit, gjithçka me stilin e sofistikuar të koleksionit të ri dhe ekskluziv Dalia.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set

Projektuar për një ambient relaksues

Banjo juaj duhet të jetë një vend relaksimi, qetësie dhe lehtësie, prandaj është e rëndësishme të krijoni mjedisin e duhur për t'ju ndihmuar ju dhe familjen tuaj dhe të ndjeni se shqetësimet e ditës po bien. Ky set prej tre artikujsh kryesorë për një banjë më të rregullt vijnë në dizajne qetësuese, të frymëzuara nga natyra, për të krijuar një ndjenjë qetësie dhe sigurie.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set

Një set me tre pjesë

Ky set special përfshin keto artikujt:

  • Një pjatë sapuni, me vrima për të siguruar që ato të thahen midis përdorimeve
  • Një pompë per sapun te lengshem që mund ta mbushni me shampo, krem hidratues ose ndonjë lëng tjetër, duke hequr qafe shishet e shëmtuara dhe duke mbajtur vetëm ato që ju nevojiten
  • Një gotë që mund të përdoret për të ruajtur furçat e dhëmbëve në mënyrë të drejtë, kështu që ato shpejt thahen dhe nuk bien në dysheme

Një përzierje e materialeve moderne dhe antike

Seti përdor dy materiale kryesore. E para është poliresina, një përbërje e qëndrueshme me bazë guri me një pamje të butë, tërheqëse dhe një ndjesi qetësuese dhe solide. Është një alternativë relativisht e re dhe miqësore me mjedisin, jotoksike ndaj PVC-së, që nuk prishet nën përdorimin normal dhe aq ideale për banjat. Pjata e sapunit dhe pompa e detegjentit janë të dizajnuara me detaje prej druri, për një theksim të ngrohtë, natyral që bashkon stilin e sotëm me vlerat tradicionale të familjes dhe shtëpisë.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set

Dy ngjyra dhe një dizajn i këndshëm

Seti me 3 pjesë është në dispozicion në dy ngjyra klasike, kafe të ngrohtë dhe jeshile të freskët.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia

Pjesë e koleksionit ekskluziv Dalia të Dormeo, ju mund të kompletoni setin me peshqir, rrugicë për banjë, shportë rrobash dhe një set aksesor tre-copë, për të sjellë një pamje krejt të re në banjën tuaj.

Dormeo Dalia Accessories 3 Pcs Set
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali dru, Plastik
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 20x18x19cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star