Nuk keni produkte në shportë

Provo

Abazhur me prekje Gala

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Abazhuri modern Dormeo Gala i përshtatshëm për çdo dhomë gjumi. Ju mund të ndizni abazhurin thjeshtë me një prekje dhe në të njëjtën kohë mund të zgjidhni ndriçimin që ju përshtatet dhe nevojitet. Ky abazhur ka edhe një port USB të cilën mund ta përdorni për të karikuar telefonin tuaj. Përmasa 25 x 10 x 10 cm.

Abazhur me prekje Gala

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 747 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Abazhuri modern Dormeo Gala i përshtatshëm për çdo dhomë gjumi. Ju mund të ndizni abazhurin thjeshtë me një prekje dhe në të njëjtën kohë mund të zgjidhni ndriçimin që ju përshtatet dhe nevojitet. Ky abazhur ka edhe një port USB të cilën mund ta përdorni për të karikuar telefonin tuaj. Përmasa 25 x 10 x 10 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Abazhur modern për shtëpi bashkëkohore

Ndriçoni dhomën tuaj të gjumit me këtë abazhur modern i cili ndizet dhe fiket thjesht me një prekje. Gjithashtu ky abazhur ka edhe një funksion shumë të veçante ju mund ta përdorni edhe si karikues pasi ka një portë USB.

Zgjidhni ndriçimin që ju përshtatet

Abazhuri Dormeo Gala ka tre nivele të ndryshme ndriçimi dhe ju mund ti ndryshoni ato thjeshtë me një prekje në pjesën e metalit:

 • 1 prekje për dritë të ulet ambjenti
 • 2 prekje për një ndriçim mesatar e përshtatshme kur lexoni
 • 3 prekje ndriçim i fortë
 • dhe 4 prekje për ta fikur

  Dizajn modern

  Në ngjyrë të bardhë me argjënd, ky abazhur kombinohet me çdo ambjent. Falë fleksibilietit që ka, ju mund ta rrotulloni dhe ta pozicionini sipas dëshirës – në vijë të drejtë me bazamenitn ose në kënd 45°.

  Portë për USB

  Për të bërë jetën tuaj edhe më të thjeshtë, ne kemi vendosur ti shtojmë këtij abazhuri edhe një portë praktike për USB ku ju mund të karikoni telefononin direkt nga ky abazhur. Përmasat e abazhurit janë  25,5 x 9,5 x 9,5 cm dhe llampa është e përfshirë në paketim.

 • Të dhëna teknike
  Funksione Shtesë Material: metal base and white canvas; Dimensions: 25,5x9,5x9,5 cm
  Fuqia 28W

  Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star