ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Abazhur me prekje Black Diamond

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110063897 SKU: 110063897
Photo
Video

Ndriçoni shtëpinë tuaj me stilin e veçantë të kësaj llambe ekskluzive me prekje, frymëzuar nga koleksioni premium i Diamond Black Dormeo. Korniza e zezë metalike me një dizajn ekskluziv të mrekullueshëm, që e bën këtë abazhur të shkëlqyeshëm kur ndizet ose fiket. Baza është e ndjeshme në prekje, me tre nivele të energjisë, një dritë nate, dritë e butë dhe dritë e ndritshme, 3në1.

Abazhur me prekje Black Diamond
2,790 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ndriçoni shtëpinë tuaj me stilin e veçantë të kësaj llambe ekskluzive me prekje, frymëzuar nga koleksioni premium i Diamond Black Dormeo. Korniza e zezë metalike me një dizajn ekskluziv të mrekullueshëm, që e bën këtë abazhur të shkëlqyeshëm kur ndizet ose fiket. Baza është e ndjeshme në prekje, me tre nivele të energjisë, një dritë nate, dritë e butë dhe dritë e ndritshme, 3në1.

Më shumë
Detajet e produktit

Krijoni mjedisin e duhur për shtëpinë që doni

Kohën më të madhe e kalojmë në ambiente të mbyllura, dhe pjesën më të madhe në shtëpi. Pra, është e rëndësishme të krijoni një mjedis që ju bën të ndiheni të relaksuar, të qetë dhe në paqe. Mënyra se si dekoroni shtëpinë tuaj është një mënyrë për të shprehur stilin tuaj dhe për të krijuar një vend që është projektuar ashtu si ju pëlqen. Shenjtërorja juaj personale e qetësisë, për të pushuar, rimbushur dhe shijuar kohën tuaj të lirë.

Ndriçimi është sekreti i arredimit të brendshëm

Arreduesit e brendshëm e dinë se si ndriçimi mund të ndryshojë pamjen dhe ndjesinë e një hapësire në çast, duke zgjedhur abazhuret me kujdes dhe duke i vendosur në vendet e duhura për të krijuar disponimin që ata dëshirojnë të frymëzojnë. Ky abazhur i bukur që duket si një vepër arti, ka tre nivele të ndryshme ndriçimi për të ndryshuar gjendjen e dhomës tuaj me kohën e ditës.

Ndriçim 3 në 1 me kontrolle me prekje

Llamba kontrollohet thjesht duke prekur kudo në bazë.

  • Prekja e parë ndez llambën si një dritë nate, ideale për dhomat e gjumit të fëmijëve ose për të krijuar një tipar dekorativ të bukur dhe delikat në mbrëmje.
  • Prekja e dytë është një dritë e butë, për një ndjenjë më romantike kudo që dëshironi.
  • Prekja e tretë është fuqia e plotë, me një dritë të ndritshme ideale për të lexuar ose për të ndriçuar një dhomë
  • Prekja e katërt fik dritën, pa nevojë për butona, pulla ose çelësa

Më shumë sesa një dritë, një vepër arti

Dizajni ekskluziv i diamantit do të thotë se është e mrekullueshme të shikohet sidoqoftë e përdorni. Një shtesë e mrekullueshme në dekorin e shtëpisë tuaj që ka stilin e skulpturës moderne, qoftë i ndezur apo i fikur, me një shtresë të veçantë në anën e brendshme për një shkëlqim të shtuar të dritës.

Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond

Abazhuri me prekje është në ngjyrë të zezë dhe ka formën e një diamanti. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomën tuaj edhe me aksesorët e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star