ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

3në1 Warm Hug Deluxe Set

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000128466
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-87%

Seti Warm Hug Deluxe 3në1 shumë i butë dhe i ngohtë. Zgjidhja perfekte për tu përdorur si batanije, jorgan ose mbulesë krevati. Material shumë i butë prej pellushi në njerën anë. I disponueshme në 3 ngjyra: e bardhë, lejla dhe bojëqielli dhe 2 përmasa 130x190 dhe 200x200 cm, jastëku 40x40cm.

3në1 Warm Hug Deluxe Set

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Seti Warm Hug Deluxe 3në1 shumë i butë dhe i ngohtë. Zgjidhja perfekte për tu përdorur si batanije, jorgan ose mbulesë krevati. Material shumë i butë prej pellushi në njerën anë. I disponueshme në 3 ngjyra: e bardhë, lejla dhe bojëqielli dhe 2 përmasa 130x190 dhe 200x200 cm, jastëku 40x40cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Butesi e paimagjinueshme me setin 3në1 Warm Hug Deluxe

Bëni dhomën tuaj të gjumit ose dhomën e ndenjes edhe më komode dhe të ngrohtë me setin Warm Hug Deluxe 3në1. Perfekte për ditët e ftohta të dimrit. Kjo batanije luksoze e dyanshme supër e butë dhe e ngrohtë me dizajn 3D dhe materialin prej pellushi në anën tjetër do t'ju ofrojë butësi të paimagjinueshme. Është e sigurt që do t'ju mbajë mrekullisht të ngrohtë kur mbështilleni në të.

Ky set i mrekullueshëm batanije dhe jastëk është ideal për divanet, dyshekët dhe kolltuqet tuaja. I disponueshem në 3 ngjyra moderne: e bardhë, lejla dhe bojeqiell.

Mbushja 100% mikrofibra të avancuara Wellsleep® krijon një ndjenjë jashtëzakonisht të lehtë dhe të butë.

Nje produkt dimëror fantastik

Mund të përdoret si:

  • BATANIJE - për më shumë ngrohtësi gjatë kohës që lexoni një libër në divan,
  • JORGAN - për më shumë ngrohtësi gjatë netëve tv ftohta të dimrit,
  • MBULESË - për ti dhënë një pamje luksoze dhomës tuaj.

Jastëku mund të përdoret si jastëk gjumi ose dekorativ. 

Seti 3në1 Warm hug deluxe mund të jetë dhurata fantastike për këto festa për miqtë dhe të afërmit tuaj.

Lehtësi në mirëmbajte

Seti mund të lahet në 40°C. Për të parandaluar ngjeshjen e materialit shkundini mirë pas larjes dhe gjatë tharjes. Sigurohuni që të thahen plotesisht.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester (faux fur)
Mbushja 100% polyester (Wellsleep® advanced fibres)
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 1x blanket 130x190 cm + 1x cushion 40x40 cm; 1x blanket 200x200 cm + 1x cushion 40x40 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star