Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pista dhe kryqëzimi Top Shop Magic Tracks

Photo
Video

Pista magjike përfshin 220 pjesë me të cilat mund të krijoni pista të formave dhe madhësive të ndryshme. Aksesori X më anë të të cilit mund të krijoni pista me kryqëzime për të bërë më tërheqëse lojën. 

Pista dhe kryqëzimi Top Shop Magic Tracks
1.990 Lekë
1.590 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pista magjike përfshin 220 pjesë me të cilat mund të krijoni pista të formave dhe madhësive të ndryshme. Aksesori X më anë të të cilit mund të krijoni pista me kryqëzime për të bërë më tërheqëse lojën. 

Më shumë
Detajet e produktit

Shtroni pistën magjike rreth e qark shtëpisë!

Tani ju mund të bëni një piste më të gjatë, apo mund të bëni disa pista të vogla. Me aksesorin X ju mund të lidhni 2 pista!

E përbëre nga 220 pjesë të cilat bashkohen lehtësisht, dhe me një gjatësi totale deri në 3.3 metra.

Garoni me shokun tuaj të ngushtë!

Kur pista është e montuar është momenti për të filluar garën! Njëri mund të garojë me makinën e kuqe dhe tjetri me makinën blu - pra kush do të fitojë çmimin e madh?

Shikoni aksesorët e tjerë, tani e gjithë familja mund të marri pjesë në lojë.

Aksesorë të tjerë:

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

  • 220 pjesë të cilat kanë gjatësi totale 3.3m
  • 1 aksesorë X për të lidhur pjesët
  • Mosha e rekomanduar: mbi 3 vjec
  • Materiali: plastik
Të dhëna teknike
Materiali plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star