Nuk keni produkte në shportë

Provo

Grirëse Elektrike Pro Delimano Clarity

Photo
Video
-50%

Perfekte për bluarjen e erëzave, arrave, ushqimin për fëmijet dhe shumë më tepër. Një paisje e cila ju ndihmon të grini, bluani, preni dhe copëtoni duke përdorur 1 thikë ose të 2 thikat.

 • Siguron rezultate maksimale
 • Copëton akullin dhe përbërës të fortë
 • Ideale për bluarje të imët
 • Kapaciteti maximal i tasit: 1.000 ml

 

Grirëse Elektrike Pro Delimano Clarity

Çmimi: 5.990 Lekë


Oferta: 2.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Perfekte për bluarjen e erëzave, arrave, ushqimin për fëmijet dhe shumë më tepër. Një paisje e cila ju ndihmon të grini, bluani, preni dhe copëtoni duke përdorur 1 thikë ose të 2 thikat.

 • Siguron rezultate maksimale
 • Copëton akullin dhe përbërës të fortë
 • Ideale për bluarje të imët
 • Kapaciteti maximal i tasit: 1.000 ml

 

Më shumë
Detajet e produktit

Përgatisni ushqime familjare të shëndetëshme në një kohë të shkurtër.

Kjo paisje e përgjithëshme në kuzhinë nuk është vetëm një makinë për prerje - ajo gjithashtu pret, grin, mikson dhe mund të përdoret dhe si një mini blender! Me dizanjin e saj të thjeshtë dhe të guximshëm, Clarity Chopper PRO mund të përdoret pa pushim për të përgatitur ushqime të shëndetëshme për familjen duke përdorur një shumëllojshmëri përbërësish të ndryshëm.

 • Siguron rezultate maksimale.
 • E përshtatshme edhe për thyerjen e akullit dhe përbërësve të fortë.
 • Perfekte për të bluar më shumë se një përbërës në të njëjtën kohë.
 • Ideale për bluarje të imët.

Më e fuqishme dhe e shpejtë me thika preçize.

Duke kombinuar fuqinë e motorrit 300W me sisitemin e teheve të dyfishta çelik - inox siguron rezultate të përsosura në çdo kohë. Kjo do të thotë që ju mund të prisni, grini, miksoni ose bluani në një pjesë të shkurtër të kohës në krahasim me grirëset me një thikë të vetme. Ju gjithashtu mund të zgjidhni për të përdorur 1 thikë ose të 2 thikat.

 • Grini lehtë qepën dhe perimet e tjera .
 • Sallatë frutash ase pure frutash.
 • Bluani arra dhe fara për smuthi.
 • Copëtoni përbërësit më të vështirë dhe kthejini ato në erëza dhe pluhura.

Përzierje, Pure, Grirje dhe Copëtim, të gjitha në një makineri!

 • 1. Përzieni peston në shtëpin tuaj

 • 2. Pure frutash të freskëta dhe perimesh

 • 3. Grirja e qepës pa lot

 • 4. Copëtimi i piperit dhe përbërësve të tjerë

Më shumë proçese në pak kohë.

Në saj të tasit me kapacitet 1L, ju mund të merrni më shumë ushqime të përpunuara në më pak kohë. Pret deri në 600 ml të përbërësve, të gjitha njëkohësisht.

Dizanj i vogël dhe kompakt – Nga dollapi mbi banak.

Me dizanjin e saj të vogël dhe kompakt, delimano Clarity Chopper Pro zë një vënd të vogël në kuzhinën tuaj dhe përshtatet mirë në kundrabufen tuaj apo mbi banak. Ju mund ta ruani këtë paisje të vogël kudo - gjithmonë duke e mbajtur atë pranë dorës tuaj ! Pjesa e poshtme e saj ka material i cili nuk e lejon të rrëshkasë.

Dizajn kompakt dhe i vogël - Nga dollapi mbi banak.

Me dizajnin e tij kompakt dhe të vogël, griresja zë një hapësirë shumë të vogël në kuzhinë apo edhe në kundrabufe kur ajo nuk është në punë. Pjesa e poshtme e saj ka material i cili nuk e lejon të rrëshkasë.

2 thik për rezultate maksimale.

Falë thikave me materialin çelik inox dhe sistemit me 1 thikë ose me 2 thika ju mund të prisni dhe copëtoni më shumë përbërës në më pak kohë - me precizion të lartë. Dhe grirësja mund të përdoret me 1 thikë ose me 2 thika.

Motorr i fuqishëm qe siguron efikasitet me te madh.

Motorri i fuqishëm 3W plotqson kuzhinën me këtë paisje të gjithëanëshme duke ofruar më shumë fuqi në më pak kohë. Kjo do të thotë që ju mund të prisni, grini, miksoni ose bluani më shpejt dhe më lehtë pa i dëmtuar thikat.

Vëllim i mirë për vakte familjare.

Delimano Clarity Chopper PRO është i pajisur me një tas me kapacitet 1ml që mundëson përpunimin e 6 ml të përbërësve në të njëjtën kohë - duke e bërë atë një artikull të madh për ta ruajtur në kuzhinën e familjes suaj.

Informacione Shtesë

Informacione teknike:

 • Fuqia: 300 Watts
 • Kapaciteti: 1000ml;
 • Kapaciteti maksimal i grirjes:600ml
 • Gjatësia e kabllit: 95cm
 • Vetë me 1 buton

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

JOLA

www.delimano.al

09/09/2016

ME PELQEU SHUME GRIRESJA ISHTE TEPER PRAKTIKE DHE E THJESHTE

Produktet 1