• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Adresat e dyqaneve në Shqipëri

1. Dega Qëndrore

Më shumë

Adresa

Rr. Sami Frasheri, Kulla Metropol, Kati i 1
Tiranë

Telefon: +355 04 451 44 94

Email: main.shop@studio-moderna.com

Orari

  08.00 - 21.00

2. QTU

Më shumë

Adresa

QTU - Autostrada Tiranë-Durrës, km 3-të
Tiranë

Telefon: +355 (0) 68 90 22 856

Email: shop.qtu@studio-moderna.com

Orari

  09:00 - 21:00

3. QTU DORMEO

Më shumë

Adresa

QTU - Autostrada Tiranë-Durrës, km 3-të
Tiranë

Telefon: +355 (0) 68 90 22 855

Email: qtu.dormeo@studio-moderna.com

Orari

  09:00 - 21:00

4. 5 Maji

Më shumë

Adresa

Rr. 5 Maji Qendra Tregtare Concord Kati 1
Tiranë

Telefon: +355 (0) 68 90 40 164

Email: shop.medrese@studio-moderna.com

Orari

  09.00 - 21.00

5. KRISTAL

Më shumë

Adresa

Qendra Tregtare 'Kristal', tek Lagjja 'Komuna e Parisit'
Tiranë

Telefon: +355 (0) 68 90 22 851

Email: kristal.shop@studio-moderna.com

Orari

  09:00 - 21:00

6. Rr.Dibrës

Më shumë

Adresa

Rr. Dibrës,pallatet Ani. Përballë Bar Eden
Tiranë

Telefon: +355 (0) 69 70 58 689

Email: shop.selvia@studio-moderna.com

Orari

  09.00 - 21.00

7. TEG

Më shumë

Adresa

TEG - Rruga Tiranë - Elbasan, km 4-të
Tiranë

Telefon: +355 (0) 68 90 40 163

Email: teg.shop@studio-moderna.com

Orari

  09:00-21:00

8. Ring Center

Më shumë

Adresa

Rr. Muhamet Gjollesha, Tirana Ring Center, Tirana, Albania
Tiranë

Telefon: +355 66 20 56 565

Email: trc.shop@studio-moderna.com

Orari

  09.00 - 21.00

9. Lezhë

Më shumë

Adresa

Bulevardi Gjergj fishta, Poshtë bar Kapital
Lezhë

Telefon: +355 (0) 69 33 39 217

Orari

  10. Shkodër

  Më shumë

  Adresa

  Prane Tregut valutor, pallati i ri kati 2
  Shkodër

  Telefon: +355 (0) 69 33 39 217

  Orari

   11. Durrës

   Më shumë

   Adresa

   Bulevardi kryesor, tek Qendra Tregtare 'Blu Star'
   Durres

   Telefon: +355 (0) 68 90 22 858

   Email: bluestar.durres@studio-moderna.com

   Orari

    09:00-21:00

   12. Elbasan

   Më shumë

   Adresa

   Rr. Qemal Stafa, Pallati Gledis, Kati 1,
   Elbasan

   Telefon: +355 (0) 69 70 58 688

   Email: elbasan.shop@studio-moderna.com

   Orari

    09.00-21:00

   13. Berat

   Më shumë

   Adresa

   Lagja 28 Nentori
   Berat

   Telefon: +355 (0) 69 70 21 732

   Email: shop.berat@studio-moderna.com

   Orari

    09:00-21:00

   15. ETC - Fier

   Më shumë

   Adresa

   Qendra Tregtare ETC Fier
   Fier

   Telefon: +355 (0) 68 20 20 205

   Email: etc.fier@studio-moderna.com

   Orari

    09:00 - 21:00

     

     

   16. Vlorë

   Më shumë

   Adresa

   Bulevardi Vlore-Skele (prane Veneto Banka)
   Vlorë

   Telefon: +355 (0) 68 90 22 854

   Email: vlore.shop@studio-moderna.com

   Orari

    09.00 - 21.00

   17. Korçë

   Më shumë

   Adresa

   Bulevardi Shen Gjergji, Prane Bombonerise
   Korçë

   Telefon: +355 (0) 66 60 22 166

   Email: shop.korce@studio-moderna.com

   Orari

    09.00 - 21.00

   18. Gjirokastër

   Më shumë

   Adresa

   Bulevardi 18 Shtatori,perballe gjimnazit Siri Shapllo
   Gjirokastër

   Telefon: +355 (0) 68 90 22 852

   Email: shop.gjirokaster@studio-moderna.com

   Orari

    09:00-21:00

   • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
    Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
   • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
    Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
   • Keni pyetje?
    Na telefononi në numrin 044514464
   • Të dhënat janë të sigurta!
    Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

   Dyshek Dormeo – Zgjedhja më e mirë për një gjumë të rehatshëm

   Dysheku është pa dyshimi pjesa më e rëndësishme e mobilimit. Ne kalojmë një të tretën e ditës në gjumë për tu shplodhur, për tu ndjerë më mirë dhe për të fituar energji. Rehatia juaj gjatë gjumit – apo shqetësimet dhe rrotullimet e shpeshta – varet nga dysheku që ju përdorni. Dysheku ndikon në cilësinë e gjumit tonë dhe është thelbësore që të zgjidhni dyshekun e duhur që i përshtatet më së miri kërkesave tuaja. Sigurohuni që të zgjidhni dyshekun e duhur, të përshtatshëm për pozicionin tuaj të gjumit, peshës dhe preferencave personale. Edhe pse një dyshek konsiderohet si i butë ai mund të jetë i fortë për ju – ose anasjelltas.

   Dyshekët përbëhen nga një shumëllojshmëri materialesh dhe zgjedhja e atij të duhur është shumë e rëndësishme sidomos për njerëzit që vuajnë nga dhimbjet e shpinës ose problem të tjera shëndetësore. Një dyshek i cili redukton presionin në pikat e trupit tuaj do t’ju japë një gjumë më të mirë gjatë natës. Gjithashtu këshillohet të merrni një dyshek i cili ju mbron nga alergjitë që shkaktohen nga pluhurat, dhe kundra bakterieve pasi ato shkaktojnë aroma të pakëndëshme dhe shkurtojnë jetëgjatësinë e dyshekut dhe jastëkut tuaj. E fundit por jo më pak e rëndësishme, dysheku juaj duhet të jetë i rehatshëm dhe të mbështesi trupin tuaj në mënyrë optimale, kështu kur të zgjoheni do të jeni të shplodhur dhe plot energji.

   Dormeo ofron një shumëllojshmëri dyshekësh për të gjithë pozicionet e gjumit, për ata që vuajnë nga alergjitë, për ata që djerësin shumë gjatë gjumit, për ata që preferojnë dyshek të fortë, të butë, dhe gjithashtu zgjidhje inteligjente për çiftet që duan të zgjedhin fortësinë e dyshekut në mënyrë të pavarur nga njeri tjetri. Ne ju rekomandojmë të zbuloni dysheket tanë të përbërë nga materiali Ecocell, sustat e sfungjerit të teknologjisë së fundit, material memory, gjithashtu të pasuruara me materiale natyrale si bamboo dhe aloe vera.

   Zbuloni ofertat Dormeo dhe merrni dyshekun perfekt për ju!

   Regjistrohu Falas në Newsletter!