• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta
 • Jorgan SensationJorgan Sensation
  Bli 1 merr 2

  Jorgan Sleep Sensation

  Jorgani Sleep sensation përbëhen nga mikrofibrat speciale Wellsleep, të cilat janë më të mirat në stabilizimin e temperaturës së trupit duke I bërë këto produkte ideale për tu përdorur në çdo stinë të vitit.

  Çmimi normal: 13.980 Lekë

  Çmimi: 6.990 Lekë

  Më shumë >>>

  Jorgan Sleep Sensation

  Jorgani Sleep sensation përbëhen nga mikrofibrat speciale Wellsleep, të cilat janë më të mirat në stabilizimin e temperaturës së trupit duke I bërë këto produkte ideale për tu përdorur në çdo stinë të vitit.

  Më shumë >>>
 • Batanije për ngrohje me korentBatanije për ngrohje me korent
  -20%

  Batanije me ngrohje

  Çmimi normal: 9.990 Lekë

  Çmimi: 7.990 Lekë

  Më shumë >>>

  Batanije me ngrohje

  Batanije jashtëzakonisht e butë me dy anë të ktheyshme, njërën anë të mbuluar me lesh dhe anën tjeter një material të hijshëm ngjyrë bezhë. Përmsa: 140x200 cm.

  Më shumë >>>

  Produkte në ofertë

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514464
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Dyshek Dormeo – Zgjedhja më e mirë për një gjumë të rehatshëm

  Dysheku është pa dyshimi pjesa më e rëndësishme e mobilimit. Ne kalojmë një të tretën e ditës në gjumë për tu shplodhur, për tu ndjerë më mirë dhe për të fituar energji. Rehatia juaj gjatë gjumit – apo shqetësimet dhe rrotullimet e shpeshta – varet nga dysheku që ju përdorni. Dysheku ndikon në cilësinë e gjumit tonë dhe është thelbësore që të zgjidhni dyshekun e duhur që i përshtatet më së miri kërkesave tuaja. Sigurohuni që të zgjidhni dyshekun e duhur, të përshtatshëm për pozicionin tuaj të gjumit, peshës dhe preferencave personale. Edhe pse një dyshek konsiderohet si i butë ai mund të jetë i fortë për ju – ose anasjelltas.

  Dyshekët përbëhen nga një shumëllojshmëri materialesh dhe zgjedhja e atij të duhur është shumë e rëndësishme sidomos për njerëzit që vuajnë nga dhimbjet e shpinës ose problem të tjera shëndetësore. Një dyshek i cili redukton presionin në pikat e trupit tuaj do t’ju japë një gjumë më të mirë gjatë natës. Gjithashtu këshillohet të merrni një dyshek i cili ju mbron nga alergjitë që shkaktohen nga pluhurat, dhe kundra bakterieve pasi ato shkaktojnë aroma të pakëndëshme dhe shkurtojnë jetëgjatësinë e dyshekut dhe jastëkut tuaj. E fundit por jo më pak e rëndësishme, dysheku juaj duhet të jetë i rehatshëm dhe të mbështesi trupin tuaj në mënyrë optimale, kështu kur të zgjoheni do të jeni të shplodhur dhe plot energji.

  Dormeo ofron një shumëllojshmëri dyshekësh për të gjithë pozicionet e gjumit, për ata që vuajnë nga alergjitë, për ata që djerësin shumë gjatë gjumit, për ata që preferojnë dyshek të fortë, të butë, dhe gjithashtu zgjidhje inteligjente për çiftet që duan të zgjedhin fortësinë e dyshekut në mënyrë të pavarur nga njeri tjetri. Ne ju rekomandojmë të zbuloni dysheket tanë të përbërë nga materiali Ecocell, sustat e sfungjerit të teknologjisë së fundit, material memory, gjithashtu të pasuruara me materiale natyrale si bamboo dhe aloe vera.

  Zbuloni ofertat Dormeo dhe merrni dyshekun perfekt për ju!

  Regjistrohu Falas në Newsletter!