• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta
15% ULJE

Të gjithë dyshekët me ULJE për 15 Vjetorin! Oferta mbaron pas

 • Ulje në të gjithë dyshekëtUlje në të gjithë dyshekët
  -15%

  15 vite, 15% ulje

  Festojmë 15 vjetorin dhe ju japim një ofertë ekskluzive
  15% ULJE në TË GJITHË DYSHEKËT

  Më shumë >>>

  15 vite, 15% ulje

  Çdo ditë është dhurata e një gjumi të mirë

  Dormeo këtë vit feston 15 Vjetorin. Ju, klientet tanë, jeni dëshmitarët e historisë së suksesit tonë dhe sigurisht festa e ketij përvjetori është edhe festa juaj.

  Më shumë >>>
 • Mbrojtëse DyshekuMbrojtëse Dysheku

  Mbrojtëse Dysheku

  Më shumë...

  Mbrojtëse Dysheku

  Peshqirët e pambuktë të duarve Dormeo janë super absorbues, shumë të butë dhe në një shumëllojshmëri ngjyrash. Të përshtatshëm për përdorim në shtëpi, sauna apo palestër.

  Ngjyrat: Bojëqielli, Gri dhe Lejla

  Më shumë...

  Produkte në ofertë

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514464
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Dyshek Dormeo – Zgjedhja më e mirë për një gjumë të rehatshëm

  Dysheku është pa dyshimi pjesa më e rëndësishme e mobilimit. Ne kalojmë një të tretën e ditës në gjumë për tu shplodhur, për tu ndjerë më mirë dhe për të fituar energji. Rehatia juaj gjatë gjumit – apo shqetësimet dhe rrotullimet e shpeshta – varet nga dysheku që ju përdorni. Dysheku ndikon në cilësinë e gjumit tonë dhe është thelbësore që të zgjidhni dyshekun e duhur që i përshtatet më së miri kërkesave tuaja. Sigurohuni që të zgjidhni dyshekun e duhur, të përshtatshëm për pozicionin tuaj të gjumit, peshës dhe preferencave personale. Edhe pse një dyshek konsiderohet si i butë ai mund të jetë i fortë për ju – ose anasjelltas.

  Dyshekët përbëhen nga një shumëllojshmëri materialesh dhe zgjedhja e atij të duhur është shumë e rëndësishme sidomos për njerëzit që vuajnë nga dhimbjet e shpinës ose problem të tjera shëndetësore. Një dyshek i cili redukton presionin në pikat e trupit tuaj do t’ju japë një gjumë më të mirë gjatë natës. Gjithashtu këshillohet të merrni një dyshek i cili ju mbron nga alergjitë që shkaktohen nga pluhurat, dhe kundra bakterieve pasi ato shkaktojnë aroma të pakëndëshme dhe shkurtojnë jetëgjatësinë e dyshekut dhe jastëkut tuaj. E fundit por jo më pak e rëndësishme, dysheku juaj duhet të jetë i rehatshëm dhe të mbështesi trupin tuaj në mënyrë optimale, kështu kur të zgjoheni do të jeni të shplodhur dhe plot energji.

  Dormeo ofron një shumëllojshmëri dyshekësh për të gjithë pozicionet e gjumit, për ata që vuajnë nga alergjitë, për ata që djerësin shumë gjatë gjumit, për ata që preferojnë dyshek të fortë, të butë, dhe gjithashtu zgjidhje inteligjente për çiftet që duan të zgjedhin fortësinë e dyshekut në mënyrë të pavarur nga njeri tjetri. Ne ju rekomandojmë të zbuloni dysheket tanë të përbërë nga materiali Ecocell, sustat e sfungjerit të teknologjisë së fundit, material memory, gjithashtu të pasuruara me materiale natyrale si bamboo dhe aloe vera.

  Zbuloni ofertat Dormeo dhe merrni dyshekun perfekt për ju!

  Regjistrohu Falas në Newsletter!